Adam Kout si vyzkoušel rally ...

Adam Kout startoval poprvé v automobilové rally

Adam Kout má za sebou letos kompletní seriál Mistrovství Evropy  Superkartů, kde získal celkově druhé místo. Vyzkoušel si i Octavia Cup, když startoval v posledním závodě na Nurburgringu. Octavie mu velmi dobře sedla a vedl si nad očekávání. O minulém víkendu ( 8.12.2018 ) se naskytla další příležitost vyzkoušet i automobilovou rally. Adam startoval společně se zkušenou navigátorkou Markétou Skácelovou na voze Renault Clio Sport ve třídě 8. Adam se postupně s novým prostředím seznamoval a od první RZty  stále zrychloval. Z jízdy po trati bylo jasně patrné, že mu Renault Clio "padnul" do ruky. Přesto, že Adamův cíl byl jet na jistotu a hlavně bez bouračky, tak podali společně s Markétou Skácelovou skvělý výkon. V závěrečném hodnocení Mikuláš rally svou třídu vyhráli a v absolutním pořadí vybojovali 42. místo (celkem na startu 77 posádek).