Novinky, reportáže a informace o závodech a životu Adama Kouta.

ME - Assen - 2. závod - Adam 3. místo ...

V 2. závodě na ME v Assenu skončil Adam Kout na 3. místě

ME - Assen - 1. závod - Adam 3. místo ...

V 1. závodě na ME v Assenu skončil Adam Kout na 3. místě

2. závod ME v Assenu - kvalifikace

V kvalifikaci pro 2. závod ME v Assenu Adam Kout obsadil 2. místo.

04.06.2017

Adam Kout na ME v Doningtonu - 1 x 2. místo ...

Adam Kout na ME v Doningtonu v prvním závodě nedokončil a v druhém závodě skončil na 2. místě.

01.06.2017

Seriál Mistrovství Evropy superkartů zahajuje ....

Letošní seriál Mistrovství Evropy superkartů rozjíždí první závod v angllickém Doningtonu ...

26.04.2017

První závod sezony 2017 ...

První letošní závod se jel ve franouzském Magny Cours

19.12.2016

Zlatý závěr zlatého roku

Adam Kout obhájil své prvenství v anketě Zlatý volant.

05.12.2016

Oficiální korunovace

Zlatou tečku za úspěšnou sezonou představovalo pro Adama Kouta slavnostní vyhlášení mistrů CIK-FIA ve vídeňském hotelu Grand.

09.08.2016

Adam Kout na Setkání mistrů

Dvojnásobný kontinentální šampion superkartů Adam Kout se v sobotu 13. srpna od 13 hodin zúčastní Setkání mistrů Evropy v motokárách.

07.08.2016

Bronz na závěr

V posledním klání letošního mistrovství Evropy superkartů byl Adam Kout na trati v Assenu původně klasifikován až jako pátý.

06.08.2016

Adam Kout je mistrem Evropy

Adam Kout obhájil titul evropského šampiona v kategorii Superkart.

02.08.2016

Před rozhodujícím bojem

Adam Kout je připraven učinit poslední a nejdůležitější krok k obhajobě titulu evropského šampiona v motokárové kategorii Superkart.

09.06.2016

Adam Kout na Legendách

Na přehlídce Legendy, která se uskuteční v sobotu 11. a v neděli 12. června 2016 v parku Psychiatrické léčebny v Praze-Bohnicích, bude k vidění i superkart Adama Kouta.

Dva důležité kroky k obhajobě
Český motokárový jezdec Adam Kout zcela opanoval druhé pokračování mistrovství Evropy superkartů v Doningtonu.

04.06.2016

Kout ovládl kvalifikaci

Adam Kout si vybojoval pole position pro nedělní dva závody druhého podniku mistrovství Evropy superkartů v Doningtonu.

Návrat do motokárového ráje
Adam Kout se tento týden vydá za kanál La Manche.

22.05.2016

Reparát na jedničku

Adamu Koutovi se dokonale povedla odveta za podle jeho měřítek nepovedený vstup do ME superkartů.

21.05.2016

Adam Kout na bronzovém stupínku

V sobotní jízdě úvodního podniku ME superkartů ve francouzském Lédenonu obsadil Adam Kout třetí místo.

20.05.2016

Cesta za obhajobou začíná

Po generálce v Zandvoortu čeká úřadujícího mistra Evropy v kategorii superkartů Adama Kouta úvodní podnik kontinentálního šampionátu.

08.05.2016

K double chybělo málo

Adamu Koutovi jen o vlásek uniklo prvenství v druhé jízdě na nizozemském okruhu Zandvoort.