Kout si veze z Francie první a druhé místo

Adam Kout v odvetě odvedl svému úhlavnímu soupeři porážku i s úroky.

Kout v Le Mans vyhrál kvalifikaci

Adam Kout vstoupil do druhého podniku ME superkartů vítězně.

03.07.2015

Žhavé odpoledne v Le Mans

Dnes se na Bugattiho okruhu v Le Mans rozeběhl další díl seriálu ME v kategorii Superkart.

01.07.2015

Trůn je volný!

Adam Kout má na sklonku tohoto týdne před sebou další díl letošního evropského šampionátu v kategorii Superkart.

07.06.2015

Kout veze z Anglie zlato a stříbro

Adam Kout obsadil v úvodním podniku ME superkartů první a druhé místo.

06.06.2015

Adam vyhrál v Doningtonu kvalifikaci

Vstup do úvodního podniku ME superkartů se mu povedl na jedničku.

05.06.2015

Tréninkové časy vzbuzují optimismus

Vstup do prvního podniku letošního ME superkartů Adama Kouta příjemně naladil.

01.06.2015

Kout zahajuje boj o evropský primát

Adama Kouta čeká první z vrcholů letošní sezony.

10.05.2015

Adam vede v poločase ESS

Adam Kout obsadil v dalším pokračování European Superkart Series (ESS) na okruhu v Oscherslebenu druhé a první místo.

05.05.2015

Adam Kout vyzkouší nový motor

Superkartová sezona nezadržitelně směřuje ke svému vrcholu.

18.04.2015

Kout na Hockenheimringu všem ujel

Způsobem start – cíl zvítězil Adam Kout ve druhém závodě European Superkart Series na Hockenheimringu.

17.04.2015

Pátek byl pro Adama svátek

Pravou nohou vstoupil motokárový jezdec Adam Kout do druhého podniku European Superkart Series na Hockenheimringu.

17.04.2015

Kout věří novým brzdám

Adama Kouta čeká o nadcházejícím víkendu další pokračování seriálu European Superkart Series, tentokrát na německém Hockenheimringu.

29.03.2015

Zlato, stříbro i bronz

Adam Kout zkompletoval v nedělních dvou závodech European Superkart Series všechna pódiová umístění.

28.03.2015

První závod, první vítězství

Svůj premiérový start v nové sezoně Adam Kout hned přetavil v první triumf.

26.03.2015

Adam Kout vstupuje do další sezony

Český motokárový reprezentant zahájí tento víkend 28. a 29. března své letošní účinkování v kategorii superkartů.

17.12.2014

Adam získal Zlatý volant

Do sbírky úspěchů Adama Kouta přibyl další přírůstek. Stal se držitelem Zlatého volantu za rok 2014 v kategorii motokár.

05.10.2014

Adam Kout je vicemistrem Evropy

Český motokárový závodník Adam Kout obsadil druhé místo v konečné klasifikaci mistrovství Evropy superkartů.